Hakkımızda

2010 yılında hizmete dershane olarak başlamış olan kurumumuz, dönüşüm sürecinde ETÜT MERKEZİ olmayı tercih etmemiz ile 2015 yılından beri Sincan’ın ilk resmi ruhsatlı Etüt Merkezi olarak hizmetine devam etmiştir. Etüt merkezlerinin kapatılması kararı ile Kişisel Gelişim Kursu ruhsatı alarak eğitim vermeye halen devam etmektedir. Açıldığı ilk yıldan bu yana öğrenci odaklı, disiplin ve dayanışma içerisinde, eğitimden ödün vermeden, her sene başarısını daha üst sıralara taşımaktadır.

Öğrenciye değer veren, tüm öğrencilerimizin birer birey olduğunun farkında ve onların bireysel farklılıklarına yönelik çalışmalar yapmayı amaç edinmiş bir aileyiz. Bizi faklı kılan özelliğimiz bireysel öğrenci takip sistemi, veli bilgilendirme sistemi ve disiplin anlayışımızdır. Alanında uzman eğitim kadromuz ve profesyonel rehberlik anlayışı ile öğrencilerimize hem ders çalışma alışkanlığı kazandırmayı hem de sosyal ve kültürel açıdan daha donanımlı, geleceği parlak genç nesiller yetiştirmeyi amaç edinmiş bulunuyoruz.

MİSYON

Atatürk ilke ve inkılapları ışığında milli, manevi ve kültürel değerlerimizi benimseyen, kendine güvenen, kendini geliştirebilen, hoşgörülü, üretken, yaratıcı, dürüst, insan ilişkilerinde başarılı, değişime açık, araştırmacı, öğrenmeye meraklı, paylaşımcı, çok yönlü, dünya ve ülke gündemini önemseyen bireyler yetiştirmek.

VİZYON

Bir eğitimci hassasiyeti ile cinsiyet, din, dil, ırk, milliyet ayrımı yapmaksızın, ötekileştirmelerden uzak bir eğitim anlayışı sunmak ve öğrencilerimize iyi bir yaşam ve iyi bir gelecek için kılavuzluk etmek. İnsan hakları ve fırsat eşitliği ilkesi ile çalışmak ve öğrencilerimizi bu saygı çerçevesinde insanlara ve özgürlüklere saygılı bireyler olarak yetiştirmektir.

Menü

Bursuluk Sınavı Kayıtlarımız Başladı

Kayıt İçin Tıklayın...